Co si vzít na trénink?

Co si vzít na trénink?

Upozorňujeme, že tělocvična není módní přehlídka. Lidé sem chodí cvičit a tvarovat si vlastní tělo. A zatímco se drtivá většina z nich soustředí jen na sebe, svou práci a vlastní blaho, existuje skupina, která tráví čas hledáním košile, kterou si někdo oblékl.

Ale i tak je velmi důležité, aby outfit, který zvolíme, byl pohodlný, dobře padnoucí (ani příliš volný, ani příliš upnutý) a vyrobený z látek, které umožňují pokožce dýchat. další jsou velmi důležité boty. Pokud jste se již rozhodli cvičit, investujte do dobrých tréninkových bot.

Podle toho, jaký druh tréninku si vyberete, byste si měli takový typ obuvi pořídit. Fitness bota je jiná než běžecká bota nebo basketbalová bota. V dobrém sportovním obchodě by s vámi měl personál spolupracovat na výběru správné obuvi na cvičení. Pamatujte na ručník, vodu, mýdlo do sprchy, protože po tréninku je nejdůležitější se jít umýt. K tomu bude velmi užitečný ručník.

Dobrý osobní trenér

Léto se kvapem blíží, a tak se mnoho lidí rozhodne pečovat o svou postavu. Dělají to různými způsoby a mezi mnoha možnostmi je využívání služeb osobních trenérů stále populárnější. Nicméně jako všude, i tady jsou lidé, kteří mají k práci, kterou dělají, různé přístupy.

Přestože větší skupina jsou rozhodně profesionálové, vždy se najde člověk, který nebude mít nutně správnou motivaci nebo znalosti k efektivnímu předávání znalostí, které má, nebo v horším případě, který se tváří, že je má.

Každý, kdo cvičí v posilovně, si jistě všiml, že zapojení jednotlivých trenérů je na velmi odlišné úrovni. Před výběrem svého trenéra se tedy vyplatí věnovat pozornost tomu, zda má cvičitel vypnutý telefon, nezvedá hovory, nepíše zprávy a nevolá manželce, jaké mléko koupit na cestu domů. Nerozhlíží se po tělocvičně a nemrká na atraktivní blondýnku běžící na běžícím pásu vedle ní?

Wellness, nový trend

Stále častěji slyšíme o wellness dietě. Ti, kteří ji používají, však říkají, že nejde o dietu, ale o životní styl. Wellness spočívá v konzumaci koktejlů hodinu před obědem a nahrazení jednoho z jídel tímto koktejlem, nejčastěji večeře. Odborníci na wellness však říkají, že je stejně důležité pamatovat na zdravou výživu a cvičení několikrát týdně.

Proč tedy tyto koktejly? No, jsou navrženy tak, aby nejprve snížily hlad. Lidé, kteří používají koktejly, říkají, že na začátku užívání, první dva dny, až týden, pociťovali vlčí hlad. Později se tělo zregulovalo samo, přehnaná chuť k jídlu zmizela spolu s touhou po sladkém.

Lékaři vysvětlují, že je to kvůli regulaci hladiny inzulínu v těle. Živiny obsažené v koktejlech také zlepšují zdravotní výsledky. Snížená chuť k jídlu a fyzické cvičení mají vliv na zdravé hubnutí a zlepšení výsledků výzkumu je dalším argumentem pro život ve Wellness stylu.

Rady pro sportovní studenty