Jak zhubnout před dovolenou?

Jak zhubnout před dovolenou?

Pokud se o sebe denně nestaráme (a nemusíme říkat, že je to chyba), začínáme před svátky panikařit. Lehčí oblečení, výlety k jezeru nebo k moři a bikiny! Jak se do nich vtěsnat, aniž by se okamžitě objevily komplexy?

Samozřejmě je nejlepší se do takového stavu nepřivádět, ale když už není východiska, rozhodně bychom se neměli rozhodovat pro zničující zázračnou dietu. Jen je potřeba začít se zdravým stravováním a tréninkem hned. To je vše? A ano. Stravu a trénink však musíte volit tak, abyste byli schopni tento nový životní styl udržet. Stojí za to mít priority a naše zdraví by mělo být vždy nad jakoukoli módou. Při intenzivním cvičení bychom neměli hledět na váhu, ale měřit své tělo.

Školení bychom měli provádět pravidelně a s vírou v úspěch. Jedině tak to můžeme udělat. Toto přesvědčení by samozřejmě mělo vycházet z plánu, který zahrnuje jak náš nový jídelníček, tak pestrý trénink. Na závěr důležitá rada: při tom všem nikdy nezapomínejte, že to děláme pro sebe!

Cvičení na břicho

Břicho je často naší Achillovou patou. Zatímco nohy a ruce vypadají relativně relativně, vystouplé bříško je pro nás pořádná muka. Frkat to celý den je stejně neefektivní jako naivní. Cvičení je nezbytné pro zlepšení stavu břicha. Můžete dělat sedy-lehy. Je však důležité to dělat přesně – zároveň musí pracovat svaly našeho břicha.

Není to myšleno jako vytažení celého těla s nataženýma rukama. Sedy-lehy nejsou nudné cvičení. Dají se dělat opravdu na tisíc způsobů. Stačí jen chtít. Vyplatí se také zpestřit tento druh cvičení o další z oblasti pilates, které současně procvičují svaly břicha, zad a nohou.

Můžete cvičit s hudbou nebo v tichu. Doma nebo venku. Dělejme to tak, jak se nám líbí, protože jen tak v tréninku dlouhodobě vydržíme. Sen o plochém břiše se splní rychleji, pokud trénink podpoříme dietou. Pokud budeme jednat důsledně, účinky mohou překvapit i nás! Věřme si tedy a začněme!

Dámské cviky na ramena

Ženy, přestože cvičí stejné svalové skupiny, nechtějí dosáhnout úplně stejných výsledků jako muži. Ti poslední chtějí procvičováním svalů na pažích získat svalnatou postavu, ženy chtějí paže spíše zpevnit a ne prověšené. jak to lze udělat?

Stačí pravidelně provádět jednoduchá cvičení. Příkladem toho je prosté zvedání rovných paží z pozice, kdy jsou nataženy podél těla do polohy s nataženými do stran. Dalším cvikem na ramena je zkřížení rovných paží za zády. Ještě další – kývání rukama nahoru (toto cvičení stojí za to dělat velmi pomalu, ale opatrně).

Tyto – a další podobné cviky – by se měly provádět s desítkami opakování, pravidelně a určitě přinesou výsledky. Další výhodou tréninku paží je posílení správného držení těla, které nás zbaví mnoha běžných problémů s páteří. Každý, kdo pracuje za stolem, s tím má problémy, takže pokud jste jedním z nich – začněte cvičit ještě dnes.

Výcvik