L Carnitin – co o něm stojí za to vědět?

L Carnitin – co o něm stojí za to vědět?

L Carnitin je extrémně důležitá mikroživina, která účinně pomáhá při spalování tuků. Je to kvůli akci jeho akce. L Carnitin je zodpovědný za transport tuků a tuků s dlouhým řetězcem do mitochondrií.

Tady je spálená. Jinými slovy, správné množství L Carnitinu způsobí, že tuk půjde rychleji do místa, kde se přemění na energii a je spalován. Ve své struktuře je L Carnitin jednoduše aminokyselinou, která se přijímá přímo s jídlem. Lidské tělo nemá schopnost vytvořit si odpovídající dávku L-karininu.

Pokud si chcete zajistit správnou denní dávku této aminokyseliny, měli byste jíst především maso a orgány jako je srdce. V případě sportujících lidí má L Carnitin velký význam. Působí především na prvky těla jako jsou: aerobní kondice, regenerace po intenzivní zátěži, vytrvalost u výkonnostních sportovců a prevence předčasné únavy při tréninku.

Jak spalovat břišní tuk?

Břišní tuk je často jednou z hlavních příčin problémů se sebevědomím a důvodem, proč začít pracovat na vlastním těle prostřednictvím stravy a zdravého životního stylu. Je však třeba jasně říci, že tuková tkáň umístěná v této oblasti našeho těla je nejobtížněji redukovatelná.

Proto si musíte pamatovat, že naše tělo spaluje kalorie neustále, nejen při cvičení. Pokud tedy chcete ztratit pneumatiku nebo válečky, musíte mít neustále na paměti, že se musíte starat o práci našeho těla. Aby to bylo možné, je potřeba efektivně zrychlit metabolismus.

Za tímto účelem je třeba již od rána dodávat tělu podněty, které rozněcují jeho chod na nejvyšší obrátky. Prvním krokem po probuzení je vypít sklenici vody, která probudí váš metabolismus. Nezapomínat byste také měli na snídani do hodiny po probuzení, měla by být bohatá na vlákninu a bílkoviny. To vám umožní probudit váš metabolismus.

Zinek

Zinek je velmi důležitá mikroživina, která je zodpovědná za mnoho činností v našem těle. Na rozdíl od mnoha názorů není zodpovědný pouze za dobrý vzhled pokožky, vlasů a nehtů.

Zinek je důležitý pro každou buňku našeho těla, a proto má jeho nedostatek obrovský dopad na fungování našeho těla. V každém člověku jsou asi 2-3 gramy zinku.

Tento prvek je v našem těle zodpovědný především za: zodpovídá za správné dělení buněk, proto je důležitý zejména v těhotenství, umožňuje správně prožívat chutě a vůně, je zodpovědný za krásný vzhled pokožky, vlasů a nehty, reguluje obranyschopnost organismu, je antioxidant, detoxikuje po otravě kovy, např. kadmium nebo olovo, je součástí mnoha bílkovin, podílí se na syntéze bílkovin, RNA a DNA, podílí se na stabilizaci kosterního systému a buněčných membrán , je nezbytný pro děti a dospívající pro správný růst a sexuální vývoj, je nezbytný pro správné fungování některých hormonů, jako je inzulín.

Doplňky