Jaké doplňky by měli lidé, kteří často trénují?

Jaké doplňky by měli lidé, kteří často trénují?

Pokud hodně trénujeme, chodíme do posilovny, může se ukázat, že naše tělo potřebuje dostatečné vitamíny a posilování. Doplňky stravy nejsou jen vitamíny, ale také elektrolyty a látky podporující hubnutí a aktivní sport.

Pokud často cvičíme, může se ukázat, že draslík, železo a hořčík se ztrácí potem. Proto se vyplatí jejich nedostatky čas od času doplnit ve formě asparginu nebo jiných doplňků draslíku a hořčíku. Pokud trénujeme, může se také ukázat, že nám chybí vápník, což může způsobit osteoporózu.

Lidé, kteří často běhají, mohou mít problémy s tekutinou v koleni – pak se používá kolagen Q10 a sójový lecitin – přírodní látky, které navrací kloubům pružnost. Pokud trénujeme, můžeme mít problém i s udržením dostatečné hydratace, pak se používá Capivit A + E. Obsah vitamínů A a E v tomto doplňku má také pozitivní vliv na naši pokožku a oči. Suplementy jsou také dobrým způsobem, jak zvýšit energii během tréninku.

Doplňky stravy a sport

Pokud trénujeme, můžeme mít v těle nedostatek některých látek a vitamínů, proto se při tréninku vyplatí některé vitamíny a doplňky užívat a užívat. Na vitamínovém trhu je mnoho přípravků pro aktivní lidi, nejznámější skupinou jsou vitamíny s hořčíkem. Dokonce jeden z výrobců vitamínů vytvořil speciální doplněk s hořčíkem a ženšenem.

Pokud jde o suplementy pro sportovce, vyplatí se sáhnout také po kolagenu Q10, který blahodárně působí na naše klouby. Kolagen Q10 by měli používat především běžci, kde se může odírat mastnota v kolenou. Dalším dobrým vitamínem je vitamín C.

Při sportu se můžeme setkat s různými druhy oděrek či poškození kůže, vitamín C podporuje proces srážení krve a regeneraci pokožky. Pokud hodně trénujeme, vyplatí se užívat i vitamínové komplexy jako je Vitral, které dodají energii a dodají tělu potřebné vitamíny. Doplňky stravy lze užívat 30 dní a udělat si měsíční pauzu a poté znovu zahájit léčbu.

Doplňky na hubnutí – funguje to?

Mnoho lidí bojujících s nadváhou si uvědomuje, jak těžké je shodit zbytečné kilogramy a jak snadné je uvěřit v magickou moc pilulek a doplňků na hubnutí, jejichž výrobci slibují velkolepé, nereálné výsledky ve velmi krátké době. Bohužel je stejně snadné se nechat zklamat a odradit, protože doplňky na hubnutí ve skutečnosti neexistují a musíte si toho být vědomi.

Většina z nich je založena na vláknině nebo zelené kávě, která je v poslední době velmi populární, ale také kontroverzní. Zatímco vláknina působí blahodárně na naše tělo, pročišťuje ho a snižuje chuť k jídlu, ale nezpůsobuje hubnutí ani hubnutí, zelená káva nemá žádné vědecky prokázané vlastnosti přispívající ke ztrátě kilogramů.

Tyto doplňky stravy jsou tedy užitečné při dietě, protože mohou našemu tělu dodávat energii a pomáhat při dietě, ale samy o sobě nebudou mít hubnoucí účinek. Budete potřebovat správně zvolenou a vyváženou stravu a pohyb.

Rady pro sportovní studenty